Dostawa

Czas realizacji zamówień
Jest to okres po jakim wysyłana jest paczka od momentu zaksięgowania należnej kwoty na naszym koncie (w przypadku przedpłaty na konto ) lub złożenia zamówienia (w przypadku płatności przy odbiorze) i wynosi od 1 do 5 dni roboczych, w zależności od natężenia zainteresowania naszych klientów zakupami. Większość zamówień jest jednak wysyłana na drugi dzień roboczy.
 
Koszt dostawy
Dostawa jest realizowana w dwóch wariantach:
1. PRZESYŁKA KURIERSKA 48 - Poczta Polska - koszt 10.00 zł
2. Kurier UPS - koszt 12.00 zł
 
W przypadku płatności za pobraniem występuje dodatkowa opłata w wysokości 4.00 zł brutto.
 
W przypadku zamówień do wysokości 300 zł netto koszty przesyłki pokrywa kupujący zgodnie z wyliczeniem dokonywanym przez system transakcyjny. 
Powyżej kwoty 300 zł netto koszty przesyłki na terenie Polski pokrywa firma Katherine.
 
W przypadku kiedy klient złoży zamówienie na kwotę wyższą niż 300 zł netto i jako formę płatności wybierze pobranie (płatność gotówką przy odbiorze) ciągle otrzymuje darmową wysyłkę, jednak doliczana jest dodatkowa opłata za transfer gotówki od klienta do naszej firmy za pośrednictwem doręczyciela. Koszt ten wynosi 4.00 zł brutto i jest wyszczególniony zarówno w podsumowaniu przed dokonaniem ostatecznego potwierdzenia złożenia zamówienia jak i po jego złożeniu na fakturze. 
 
Opłata za pobranie nie występuje w przypadku płatności poprzez przelew bankowy.
 
UWAGA: W przypadku widocznych uszkodzeń opakowania należy sprawdzić zawartość przesyłki w obecności dostarczającej ją osoby! Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu są rozpatrywane tylko na podstawie protokołu reklamacyjnego spisanego w obecności doręczyciela. 
 
Czy wysyłamy paczki za granicę? 
Wysyłamy paczki do dowolnego kraju w UE i na świecie za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS. Na życzenie klienta możliwa jest wysyłka za pośrednictwem innej firmy. W takiej sytuacji prosimy o kontakt tel. bądź e-mail.