MATT ELEGANCE

Kolekcja dla kobiet ceniących klasykę w modnym wydaniu. Produkty z tej kategorii cechuje wysoka jakość. Dla uzyskanie powłoki w jasnym srebrnym kolorze wykorzystuje się prawdziwe srebro. Niezwykle eleganckie komplety stanowią doskonałe uzupełnienie dla codziennych i wyjściowych stylizacji.

CRYSTAL

Te małe koraliki skradły serca wielu kobiet na całym świecie! Od kilku sezonów nieprzerwanie trend na kryształowe koraliki nie ma końca. Mieszamy kolory, nosimy po kilka bransoletek na ręce. Te produkty doskonale sprawdzą się w stylizacjach Boho i tych na wielkie wyjścia.

STAL NIERDZEWNA

Ci co spróbowali już wiedzą, że nasze produkty ze stali nierdzewnej są najlepsze! Wysoka jakość nie jest przepadkiem…długie poszukiwania fabryki która spełni nasze oczekiwania, żmudna praca nad idealnym kolorem są gwarancją zadowolenia klienta. Nasze produkty są pozłacane 14k złotem. Ciągle szukamy inspiracji i sami projektujemy nowe modele aby tym minimalistycznym i pięknym dodatkiem zadowolić każdego klienta.

ZEGARKI

Czasomierz to niezwykle ważny i funkcjonalny element kobiecej stylizacji. W Naszej ofercie stawiamy na klasykę, niezawodne mechanizmy i doskonałą powłokę. W każdym sezonie proponujemy Państwu nowe modele w oparciu o światowe trendy i inspiracje.

Zmień hurtownię