Nasze produkty

Witamy w internetowej hurtowni sztucznej biżuterii Katherine!

 

Skala którą przez lata wypracowaliśmy pozwala Nam na zapewnienie Państwu najniższych cen, najwyższej jakości produktów oraz składu surowcowego produktów zgodnego z europejskimi normami (UWAGA: mniejsze podmioty o mniejszej skali nie są w stanie zachować tych norm, nawet podobne wzory naszej konkurencji różnią się znacząco swoją jakością i składem – zawierają metale ciężkie, w tym często nikiel). 

Jakość wykonania to gwarancja długotrwałych relacji z klientami! Staranność wykonania sztucznej biżuterii jest dla nas jednym z najwyższych priorytetów w strategii produktowej firmy. Wynika to z faktu, iż na rynku hurtowym jest dużo sztucznej biżuterii niskiej jakości, co zniechęca znaczną grupę odbiorców do inwestowania w ten asortyment. Nasza firma chce przełamać często powtarzany stereotyp, że sztuczna biżuteria to produkt jednorazowego użycia. Nasz towar jest ściśle selekcjonowany pod kątem precyzji wykonania, staranności pokrycia kolorami oraz trwałością połączeń miedzy elementami. Szczególną uwagę przywiązujemy do składu surowcowego materiałów, z których produkowana jest sztuczna biżuteria marki KATHERINE. Jest to bardzo ważny element procesu produkcji, z uwagi na obowiązujące w Unii Europejskiej normy dotyczące dopuszczalnych zawartości niektórych substancji, takich jak nikiel, ołów czy kadm. Nasze produkty podlegają systematycznym kontrolom Wojewódzkich Inspekcji Handlowych w całym kraju pod kątem badania zawartości substancji niedozwolonych bądź dozwolonych z ograniczeniami. Jak dotąd wszystkie te kontrole zakończyły się pozytywnymi wynikami, co pokazuje, że Nasz system produkcji spełnia obowiązujące normy i jest bezpieczny dla zdrowia klientów.

 

Firma K&T Fashion Sp. z o.o. przywiązuje szczególna uwagę aby produkty, które prezentowane są w sklepie internetowym były pozbawione wszelkich materiałów szkodliwych dla zdrowia, przede wszystkim niklu, kadmu, ołowiu i rtęci. Produkowana przez nas biżuteria wykonana jest głównie ze stali nierdzewnej i stopu metali Cynku i Aluminium (ZnAl). Gwarantując, że nasze produkty są bezpieczne dla zdrowia umieszczamy informacje na firmowej etykiecie przy każdym produkcie. 

Aby uzyskać kolor powierzchni stylizowany na stare złoto, nowe złoto, srebro, miedź, czy hematyt sztuczna biżuteria poddawana jest procesom galwanizacji. Większość modeli zdobią kamienie półszlachetne, wielobarwne emalie oraz tekstylne dodatki, co nadaje dodatkowego uroku. 

 

Przypominamy także, że właściwe użytkowanie oraz przechowywanie sztucznej biżuterii uchroni ją od ścierania i innych uszkodzeń mechanicznych:

  • Nie używaj środków do czyszczenia biżuterii srebrnej i złotej, sztuczną biżuterię czyść wyłącznie suchą ściereczką

  • Unikaj kontaktu z wodą, detergentami, perfumami

  • Zdejmuj sztuczną biżuterię przed snem

  • Sztuczną biżuterię przechowuj w pudełkach i szkatułkach do tego przeznaczonych

  • Sztucznej biżuterii nie należy zakładać na świeżo zranioną/przekłutą skórę (kolczyki, piercing)

 

 

Mimo iż produkty Katherine są sztuczną biżuterią, to estetyką, szczegółowością oraz solidnością wykonania często nie odbiegają od biżuterii szlachetnej. 

 

Zmień hurtownię