O firmie

Sztuczna biżuteria marki KATHERINE, to gwarancja modnego wzornictwa, wysokiej jakości materiałów oraz najniższych na rynku hurtowym cen! Zespół specjalistów z zakresu mody codziennie dba, aby oferta sztucznej biżuterii KATHERINE odzwierciedlała najnowsze światowe trendy. Nasza sztuczna biżuteria znalazła uznanie tysięcy klientów hurtowych zarówno w Polsce jak i za granicą.

Firma K&T Fashion Sp. z o.o. zorganizowała sieć hurtowni stacjonarnych zlokalizowanych w całej Polsce, gdzie dystrybuowana jest wyłącznie sztuczna biżuteria KATHERINE. Dzięki temu grono zadowolonych klientów naszej hurtowni ciągle się powiększa a ich satysfakcja motywuje Nas do dalszych starań na rzecz udoskonalania oferty sztucznej biżuterii.

Współpracujemy również z dużymi sieciami handlowymi, dla których produkujemy sztuczną biżuterię i inne akcesoria, według indywidualnych projektów. Wieloletnie doświadczenie w branży sztucznej biżuterii umożliwia nam spełnianie wszelkich standardów jakościowych określonych przepisami prawa, jak i często indywidualnych oczekiwań Naszych klientów.  

Jako marka sztucznej biżuterii, jesteśmy obecni na rynku polskim od 2010 r. Od samego początku, najważniejsza jest dla nas satysfakcja klientów, na którą składa się wiele czynników. Zajmując się dystrybucją hurtową stawiamy główny nacisk na takie dostosowanie oferty sztucznej biżuterii, aby nasi partnerzy nie mieli problemów z jej dalszą odsprzedażą. Najważniejszą rolę odgrywają tu trzy główne czynniki: moda, jakość i cena sztucznej biżuterii.

Stawiamy na modę! Dbamy o atrakcyjność sztucznej biżuterii pod względem upodobań klientów, ich zróżnicowanych gustów przy jednoczesnym podążaniu za trendami światowymi. Całość prezentowanej w hurtowniach oferty sztucznej biżuterii to kolekcja autorska. Każdy model pochodzi z bezpośredniej produkcji dla Naszej firmy. Wzory są starannie dobierane w sezonowe kolekcje dzięki czemu klienci zawsze znajdą w sprzedaży modele aktualne ze względu na pory roku oraz główne trendy obowiązujące w modzie. Bardzo ważna jest dla nas informacja zwrotna z rynku akcesoriów w Polsce dotycząca regionalnych trendów głównie w sprzedaży sztucznej biżuterii. Dzięki współpracy z wieloma podmiotami detalicznymi zlokalizowanymi w różnych częściach kraju mamy dostęp do wiedzy nt. lokalnych gustów klientów. Informacje te pozwalają nam lepiej różnicować ofertę ze względu na specyficzne upodobania odbiorców w poszczególnych regionach. Staranność w doborze kolekcji w znaczącym stopniu wpływa na skuteczność w dalszej odsprzedaży sztucznej biżuterii przez Naszych odbiorców.

Jakość wykonania to gwarancja długotrwałych relacji z klientami! Staranność wykonania sztucznej biżuterii jest dla nas jednym z najwyższych priorytetów w strategii produktowej firmy. Wynika to z faktu, iż na rynku hurtowym jest dużo sztucznej biżuterii niskiej jakości, co zniechęca znaczną grupę odbiorców do inwestowania w ten asortyment. Nasza firma chce przełamać często powtarzany stereotyp, że sztuczna biżuteria to produkt jednorazowego użycia. Nasz towar jest ściśle selekcjonowany pod kątem precyzji wykonania, staranności pokrycia kolorami oraz trwałością połączeń miedzy elementami. Szczególną uwagę przywiązujemy do składu surowcowego materiałów, z których produkowana jest sztuczna biżuteria marki KATHERINE. Jest to bardzo ważny element procesu produkcji, z uwagi na obowiązujące w Unii Europejskiej normy dotyczące dopuszczalnych zawartości niektórych substancji, takich jak nikiel, ołów czy kadm. Nasze produkty podlegają systematycznym kontrolom Wojewódzkich Inspekcji Handlowych w całym kraju pod kątem badania zawartości substancji niedozwolonych bądź dozwolonych z ograniczeniami. Jak dotąd wszystkie te kontrole zakończyły się pozytywnymi wynikami, co pokazuje, że Nasz system produkcji spełnia obowiązujące normy i jest bezpieczny dla zdrowia klientów.

 

 

Na rynek polski wprowadziliśmy już miliony sztuk biżuterii sztucznej, które cieszą oko milionów kobiet w Polsce i za granicą każdego dnia.

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

Zmień hurtownię